باربری و اتوبار غرب تهران

باربری و اتوبار غرب تهران - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.44 (27 Votes)

باربری و اتوبار غرب تهران

شرکت باربری و اتوبار  غرب تهران صداقت بار با 10 سال سابقه درخشان در امر حمل بار و اثاث کشی در غرب تهران جزو یکی از بهترین باربری غرب تهران به شمار می رود. به دلیل بودن دفتر مرکزی باربری ما در این منطقه ، تمامی خدمات باربری شرکت ما سریع تر و با کیفیت بهتری ارائه می شود.

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران صداقت بار در شمال غربی تهران دفتر مرکزی دارد و از این منطقه سرویس دهی خود را انجام می دهد. باربری صداقت بار بهترین و نزدیک ترین باربری در غرب تهران به شما هست.

باربری شهرک غرب 

باربری شهرک غرب در محدوده  شهرک غرب نیز فعالیت و سرویس حمل با و اسباب کشی را انجام می دهد . شهرک غرب یکی از بهترین مناطقی می باشد که افراد ساکن در این منطقه بیشتر با ما کار می کنند

 

 ارزان بار غرب

صداقت بار یکی از بهترین باربری در غرب تهران می باشد که تمام قیمت و تعرفه باربری خود را زیر نظر اتحادیه باربری تهران حساب می کندو هیچ هزینه اضافی در حین اسباب کشی از شما دریافت نمی شود.

در بیشتر موارد دیده شده که قیمت باربری در حین طی مراحل هزینه اضافه دریافت می شده ولی باربری صداقت بار بعداز مشاهده و مشاوره یک قیمت به شما ابلاغ می کند و دیگر هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود. 

اگر همچین چیزی مشاهده کردید می توانید به دفتر مرکزی تماس بگیرید و اطلاع دهید.

حمل اثاثیه منزل در تهران

شرکت باربری صداقت بار صفر تا 100 باربری شما انجام می دهند و شما می توانید با خیال راحت در گوشه ای از محل خود نشسته و پا روی  پا قرار دهید و یک نوشیدنی میل کنید و مشاهده کنید که چقدر کارگران ما با دقت و با حوصله حمل اثاثیه شما را انجام می دهند .

تلفن باربری غرب تهران

برای رزرو وقت باربری شما مشتریان عزیز می توانید با شما تلفن 1786 بدون پیش شماره حتی با موبایل در استان تهران اقدام فرمایید.

 

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.