نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل

نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

آیا قصد حمل اثاثیه منزل را دارید؟ آیا با روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی آشنا هستید؟ فوت و فن روش صحیح این کار را از ما بخواهید.

همیشه انتقال از یک منزل به منزل تازه با شور و شعف و هیجان همراه است. مهم نیست منزل تازه در کجا واقع شده و خانه ای که به آن عزیمت می کنید ، چه کیفیتی دارد. همیشه همراه با منتقل شدن از یک خانه به خانه جدید ، رستاخیزی دوباره در روح و جان ساکنان منزل تازه برپا می شود. برای این که شور و شعف ذاتی نقل و انتقال به منزل جدید را با آسیب رساندن به اثاثیه و لوازم با ارزشتان خراب نکنید و سرمست و شاد در منزل تازه مستقر شوید ، روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی را یاد بگیرید و انتقال باری ایمن و مطمئن را تجربه کنید.

بسته بندی لوازم شرکت

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

اسباب کشی با وجود این که کاری سخت و طاقت فرسا است و به دقت ، مهارت و حوصله زیاد نیاز دارد ، اما  کاری پر هیجان و با نشاط نیز هست. اگر با اصول بسته بندی و چیدمان اثاثیه آشنا باشید ، خواهید توانست اسباب کشی ایمن و مطمئن را داشته باشید.

در هنگام اسباب کشی حساس ترین و وقت گیرترین کار مربوط به چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل است. لوازم منزل هم حساس و قابل شکستن یا خراشیده شدن هستند و هم گران قیمت و با ارزش. بنابراین چگونگی بسته بندی لوازم هنر و مهارتی است که اگر از آن برخوردار باشید ، خواهید توانست با سلامت و امنیت کامل کار اسباب کشی را با موفقیت به انجام برسانید و از این بابت به خودتان افتخار کنید.

 

مراحل مختلف بسته بندی صحیح اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی

مراحل زیر را برای قرار دادن لوازم منزل در بسته ها رعایت کنید. این نکات ریز و جزئی هستند اما تاثیر مثبت فراوانی در انتقال ایمن بار اثاثیه شما خواهند داشت.

باربری و اتوبار صداقت بار

کارتون ها را درست بسته بندی کنید

کارتون های مناسب و محکم را تهیه کنید. دقت کنید برای وسایل خیلی سنگین کارتون مناسب داشته باشید ، اگر کارتون شما خیلی بزرگ باشد در زمان جابجایی با مشکل برخورد خواهی کرد.بهتر است در کارتون های بزرگ لوازم سبکتر و در کارتون های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی را به دقت بسته بندی کنید.

در زمان بسته بندی اثاثیه و گذاشتن آنها در کارتون ها روی هر کارتون بنویسید که چه چیزی داخل آن کارتون قرار گرفته است. همچنین بنویسید آن کارتون مربوط به چه کسی یا کجا است. اثاثیه را قبل از بسته بندی تمیز کنید و لوازم به درد نخور و از کار افتاده را از وسایل قابل حمل جدا کنید. تا بار اضافی و به درد نخور و دست و پا گیر نداشته باشید.

ظروف شکستنی و سنگین را به دقت بسته بندی کنید  

در هنگام بسته بندی بین ظروف شکستنی از ورقه های کاغذ باطله ، دستمال نرم و یا حوله های مناسب یا اگر در دسترس بود نایلون های حباب دار استفاده کنید. دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین وسایل با پارچه یا وسایل نرم محکم شود.  تا در هنگام حمل و انتقال بر اثر حرکت دادن و تکان خوردن کارتون ها ، لوازم داخل آن ها به هم برخورد نکند و نشکند.

لوازم مشابه را با هم بسته بندی کنید

برای نمونه داروها را با وسایل ریز آشپزخانه درون یک کارتون جاسازی نکنید. در موقع خالی کردن و جاسازی وسایل در منزل نو به مشکل برمیخورید. بهتر است از قاطی شدن وسایل پیشگیری کنید.

لباس ها را در کارتون های رگال دار جاسازی کنید

کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و از چروکیده شدن و نامرتب بودن پوشاک شما جلوگیری می کنند. با این کار در موقع تخلیه و جاسازی در منزل تازه کار شما آسان و راحت خواهد بود. می توانید بر اساس همان فرمی که می خواهید در منزل جدید لباس ها را استقرار دهید ، درون کارتون ها با رخت آویز لباس ها را بچینید. با این کار در زمان خود صرفه جویی کرده اید.

در بسته بندی بشقاب ها و ظروف شکستنی دقت کنید

در زمان بسته بندی دقت کنید اثاثیه شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون مستقر و محکم کنید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در بخش بالا قرار دهید. در چیدن بشقاب ها دقت کنید که در ته کارتون نباشد بلکه در بخش بالایی کارتون محکم قرار دهید و وسایل انعطاف پذیر مانند پارچه و دستمال های نرم قرار دهید. روی کارتون لوازم شکستنی بنویسید : شکستنی است با احتیاط حمل شود .

پایه مبل و سایر لوازم برقی را جداگانه بسته بندی کنید

اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید روی هر کدام بنویسید که مربوط به کدام مبل است. تا در صورت مستقر شدن در منزل نو با مشکل برخورد نکنید.

همین تکنیک را می توانید برای تابلوها ، قاب عکس ها و آینه ها به کار ببرید. وسایل جانبی هر وسیله را در نایلونی بگذارید و روی آن بنویسد که مربوط به کدام وسیله است. سپس نایلون را اگر امکانش بود درون کارتون همان وسیله قرار دهید. امکانش نبود ، همه نایلون ها را در یک کارتون جداگانه قرار دهید تا بعداً سریع به سراغش بروید. این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل جلوگیری می کند.

بسته بندی و چیدن وسایل را هر چه زودتر شروع کنید

منتظر هفته آخر برای حمل و نقل نمانید. از قبل که فرصت مناسب در اختیار دارید ، ریزه کاری های بسته بندی را با دقت و حوصله شروع کنید. با این کار زمان بیشتری در اختیار خواهید داشت و بهتر و منظم تر کار را انجام خواهید داد.

آرایش و دسته بندی اثاثیه در هنگام مستقر کردن بار در خودرو حمل بار

در زمان حمل بار و مستقر کردن آن در ماشین حمل بار دقت کنید که به صورت بهینه و محکم چیدمان بار را انجام دهید. از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید. با این کار از شکسته شدن و یا خراش برداشتن لوازم پیشگیری می کنید.

همچنین در زمان حمل بار به داخل کامیون و همچنین انتقال اثاثیه از کامیون به داخل منزل جدید ، دقت و صبر کافی داشته باشید.

چیدمان صحیح اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

پس از آن که به سلامتی و امنیت اثاثیه در منزل تازه استقرار یافت ، گام های زیر را به دقت رعایت کنید.

قدم اول : کارتون های اثاثیه را به صورت مرتب بچینید. با توجه به نوشته روی هر بسته ، بسته ها را در محل  مناسب خود قرار دهید تا سر فرصت آن ها را باز کنید و مرتب کنید.

قدم دوم : در مرحله بعد تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه را جک کنید. تا از صحت و سلامتی آن ها اطمینان حاصل کنید. پس از اطمینان از سیستم گرمایشی و سرمایشی و آب و برق ساختمان ، نسبت به اتصال لوازم برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و مستقر کردن لوازم برقی اقدام کنید.

قدم سوم: کل ها را در جای مخصوص مستقر کنید

اجراء بزرگ را در جای مناسب خود مستقر کنید و اشیاء ریز و جزئی را برای فرصت مناسب نگه دارید. بنابراین اتاق خواب ها که به زمان کمتری برای مرتب کردن نیاز دارند را مرتب کنید. سپس نوبت به پذیرایی و آشپزخانه می رسد. لوازم درشت پذیرایی را در جای مناسب مستقر کنید و به سراغ آشپزخانه بروید.  آشپزخانه هم به دقت زیاد نیاز دارد و هم زمان بر است. پس با صبر و حوصله تمام لوازم را با آرامش از بسته ها در بیاورید و آن ها را در داخل کابینت ها جاسازی کنید.

بسته بندی اثاثیه در منزل قدیمی و جاسازی آن در منزل جدید را افراد خانواده بهتر از هر کس دیگری می تواند انجام دهد. اما مرحل وسط یعنی انتقال بار از منزل قدیمی و استقرار آن در منزل نو کار هر کسی نیست. این کار هم به قدرت بدنی نیاز دارد و هم به دانش و تخصص مناسب نیازمند است. بنابراین باربری صداقت بار در شهر تهران دارای نیروی ماهر و متخصص در زمینه حمل و انتقال بار می باشد.

صداقت بار ارائه دهنده تمام خدمات باربری

در باربری صداقت بار انواع مختلف تجهیزات بسته بندی و چیدمان بار و ماشین های مجهز در اندازه های مناسب برای خدمت رسانی به هموطنان گرامی در 24 ساعت شبانه روز آماده است. از طریق زیر می توانید با این باربری تماس برقرار نمایید و سفارش حمل بار مطمئن و ایمن را صادر نمایید. صداقت بار حمل باری ایمن را برای همه هم میهان گرامی آرزومند است.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل - 5.0 out of 5 based on 1 review
نظرات (0) کلیک ها: 208

فصل پاییز بهترین زمان برای اسباب کشی

فصل پاییز بهترین زمان برای اسباب کشی 

این زمان از سال به دلیل تعطیلی مدارس که میتوان روی  کمک افراد محصل خانواد برای اسباب کشی حساب ویژه باز کرد و طولانی بود روز و همچنین گرم بود هوا بهترین زمان برای اسباب کشی می باشد. از آن طرف ها افراد مستجر تاریخ اتمام قرار داد خانه خود را صاحب خانه در این سه ماه تابستان قرار می دهند.

بیشتر افراد اسباب کشی را بسیار دشوار و طاقت فرسا می دانند. اما اینگونه نیست بیشتر کارهای که فکر می کنیم سخت هست به دلیل انجام آن بدون برنامه ریزی میباشد. اگر شما یک چک لیست کامل از کلیه کارهای که برای اسباب کشی به دست داشته باشید و مرتب آن ها را انجام دهید بی شک یک اسباب کشی آسان و به یاد ماندی را خلق خواهید کرد.

اسباب کشی در فصل پاییز

در هنگام جابجایی حتما از دوست و آشنایان خود کمک بطلبید تا هم سریع تر جابجا شوید و هم وسایل سنگین را راحت تر جابجا کنید. 

یکی از مراحل سخت هر اسباب کشی جابجایی وسایلی همچون یخچال ، پیانو ، آکواریوم ، لباش شویی و... می باشد که به تنهای و بدون داشتن تجربه نمی توان آن را حتی یک متر در خانه تکان داد. باز می توانید از دوستان و آشنایان خود که نیروی بدنی فوق العاده و قوی دارند استفاده کنید. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که در تهران دوست آشنایی ندارید می توانید از کارگران باربری که متخصص اینگونه کار ها می باشند استفاده کنید و در مقابل هزینه ای پرداخت کنید.

شما می توانید در حالت کلی به دو صورت اسباب کشی کنید یا خودتان انجام دهید این پروسه اسباب کشی را یا از شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی استفاده کنید و حمل بار اثاثیه منزل خود را به تیم حمل بار باربری و اتوبار های بسپارید. اگر هزینه و سلامت جسمی تان برایتان مهم هست بهتر هست به یکی از شرکت های باربری در تهران اثاث کشی منزل یا دفترکار تان را بسپارید.

افرادی که در باربری ها کار می کنند بی شک قبل از شما پروژه های زیادی انجام داده اند و تجربه زیادی در جابجایی انواع منازل دارند. بیشتر این افراد نیروی بدنی فوق العاده ای  دارند که وسایل سنگین منزل را به تنهای از چند طبقه به پایین و یا به بالا می برند بدون کوچک ترین صدمه ای .

حال اگر جزو آن دسته از مستجر های هستید که وقتان تمام شده یا خانه جدید خریدین که شرکت ما برای شما آرزوی سلامتی و خانه دار شدنتان را از خداوند تعالی می خواهد، یا خانه جدیدی اجاره گرفتید شرکت باربری صداقت بار با تیم با اخلاق و منظم خود آماده هرگونه کمک و یاری رساندن به شما عزیزان می باشد. فقط کافی هست با شما تلفن ویژه 1786 بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
فصل پاییز بهترین زمان برای اسباب کشی - 5.0 out of 5 based on 1 review
نظرات (0) کلیک ها: 649

بهترین باربری تهران

همه ما در هنگام اسباب کشی و جابجایی بار و کالا و هر چیز دیگر که خودمان توانیم آن را انجام دهیم ، دنبال بهترین باربری درمنطقه خود می گردیم . بهترین باربری تهران از نظر بیشتر افراد این است که 

اتوبار منظم و با کادری مجرب که هم وقت شناس باشد و هم امنیت زیادی را داشته باشد

اما صداقت بار بهترین باربری را برحسب فاکتور های زیر در نظر می گیرید

 • ارائه مشاوره کارشناسانه در هنگام رزرو وقت باربری  تا مشتری بهترین انتخاب را کند
 • ارائه کارگرانی با تجربه و خوش اخلاق برای حمل بار و اثاثیه منزل
 • استفاده از خودرو های مسقف و موکت بندی شده 
 • بسته بندی حرفه ای وسایل منزل
 • برای شروع اسباب کشی یک برنامه ریزی دقیق داشته باشد
 • ارسال بار به تمام نقاط تهران
 • ارائه سرویس vip 
 • ارائه بارنامه رایگان 

فقط این موارد نیست بلکه 100 ها فاکتور دیگر هست که از مهم ترین آنها می توان به این موارد اشاره کرد. 

حال صداقت بار با در نظر گرفتن و ارائه تمام فاکتور های بالا در هنگام اسباب کشی به مشتریان خود رضایت کامل آنها را کسب کرده و می توان در این مطلب به این موضوع را نیز اشاره کرد که شرکت باربری ما 48 درصد از معرفی مشتریان را برای خود اختصاص کرده که نشان دهنده رضایت بیشتر مشتریانی هست که با ما کار کرده اند و ما را به دوستان و نزدیکان خود معرفی کرده اند.

اگر شما می خواهید اسباب کشی کنید شرکت ما یعنی اتوبار صداقت بار با کادر مجرب و با اخلاق در خدمت به شما به صورت شبانه روزی آماده سرویس دهی می باشد و از خدماتی که ارائه می دهد می توان به باربری بین شهری ، باربری تهران به شهرستان ، اسباب کشی دفاتر و شرکت و.... 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
نظرات (0) کلیک ها: 609

نکاتی ایمنی در هنگام اسباب کشی

نکات مهم و ایمنی در هنگام اسباب کشی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران سایت باربری صداقت بار

در این مقاله می خواهم نکاتی مهم و ایمنی در هنگام اسباب کشی صحبت کنم و تا اگر روزی خواستید اسباب کشی  کنید این نکات را به یاد بسپارید و اسباب کشی ایمن داشته باشید.

همه ما می دانیم که پروسه اسبابکشی کار آسانی نیست و نباید بدون درنظر گرفتن تجربه این کار را انجام داد در غیر اینصورت حوادث نا خوشایندی در پی خواهد داشت

بسته بندی ایمن در اسباب کشی

بسته بندی ایمن

از نکات بسیار مهمی که می توان به آن ها اشاره کرد می توان بسته بندی اثاثیه منزل پرداخت ، اگر شما وسایل را بدون دسته بندی و بدون نکات درنظر گرفتن نکات بسته بندی ایمن انجام دهید وسایل با ارزش شما در هنگام جابجایی و در هنگام تخلیه و چیدمان دچار مشکل زمانگیری خواهد شد.

جابجایی وسایل سرد

از دیگر نکات می توان به وسایل داخل یخچال پرداخت که باید در کارتن های مخصوص وسایل سرد  که این وسایل را در هنگام اثاثکشی سرد نگهدارد.

یکی از نکات بسیار مهم در اسباب کشی در محل جدید این است که اگر می خواهید تابلو و یا دیگر وسایل را به دیوار وصل کنید حتما باید از محل عبور سیم های برق اطلاع کافی داشته باشید درغیر اینصورت حواث جربان ناپذیری در پی خواهد داشت.

اگر به دنبال اسباب کشی ایمن هستید شرکت باربری و اتوبار صداقت بار با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی در کنار شما می باشد و شما می توانید برای مشاوره و اطلاع از نحوه اسباب کشی و همچنین تعرفه اسباب کشی ما با شماره تلفن 1786 بدون پیش شماره (حتی با موبایل) تماس حاصل فرمایید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
نظرات (0) کلیک ها: 496
اتوبار صداقت بار تهران

شرکت خدمات اسباب کشی منازل و ادارات

شرکت صداقت بار تهران ارائه دهنده خدمات اسباب کشی منازل و ادارات در استان طهران با کادری مجرب  و با اخلاق می باشد. شرکت ما با تجربه ای که در 15 سال گذشته کسب کرده یک اثاث کشی بی دغدغه برای شما ارائه می دهد. 

بسته بندی حرفه ای وسایل منزل 

حمل بار و اثاثیه منزل بی شک کار آسانی نمی باشد و نکات مهمی دارد که نباید به راحتی از کنار اینکار ها گذشت مانند بسته بندی اثاثیه منزل. شرکت ما با به خدمت گرفتن افرادی متخصص در این کار اثاث شما را به طور کاملا حرفه ای بسته بندی و دسته بندی نیز می کنند تا هیچ مشکلی در هنگام جابجایی پیش نیاید.

اتوبار صداقت بار

خدمات شرکت صداقت بار

 • ارائه مشاوره رایگان 
 • ارائه خودرو های بزرگ و کوچیک برای اسباب کشی
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • ارائه خودرو با کیفیت و موکت بندی شده
 • ارائه بیمه حمل بار و حمل و نقل
 • حمل اثاثیه منزل
 • حمل اثاثیه شرکت و ادارات
 • باربری بین شهری
 • باربری تهران به شهرستان های اطراف تهران
 • باربری

 

وقتی شما در اولین مرحله از اسباب کشی با شرکت ما تماس می گیرید ، شرکت ما یک تیم که کارشناس های شرکت صداقت بار می باشند پاسخگوی شما می باشند. این افراد موظف هستند شما را با نکات اسباب کشی  و روال کاری باربری ما آشنا کنند. در ادامه مشاوره یک قیمت باربری ارائه می شود که در صورت توافق مابین یک روز و زمان مشخص برای شروع اسباب کشی از سوی شما انتخاب می شود.

رضایت مشتری

شرکت ما افتخار دارد که 40 درصد معرفی شرکت توسط مشتریان را کسب کرده و رضایت کامل افرادی می باشد که با شرکت ما کار کرده اند واسباب کشی شان را به اتوبار ما سپرده اند به صورت شبانه روزی در اختیار شما می باشند و شما می توانید در هر نقطه از تهران اقدام به رزور اسباب کشی کنید.

اثاث کشی در عید نوروز

اگر شما جزو آن دسته از افرادی می باشید که در این روزهای نزدیک به عید می خواهید اسباب کشی کنید و حتما این را هم می دانید که اگر چنین قصدی دارید باید هرچه سریع تر اقدام کنید با ید به عرض تان برسانم در روز عید نوروز اسباب کشی در تهران به دلیل امنیت از سوی پلیس نمی باشد و شما باید 10 روز مونده می توانید اثاثکشی دارید.

 

شماره تلفن های باربری ما 

02144360360

02188230943

02122117872

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
نظرات (0) کلیک ها: 803

درباره ما

باربری - خدمات ویژه اتوبار -خدمات ویژه خدمات اتوبار صداقت بار برای کسانی که به یک جابجایی بی دغدغه می اندیشند! اتوبار و باربری صداقت هر ساله با نزدیک شدن به فصل تابستان ، مستاجرها و کسانی که قصد دارند منزل خود را به قصد خانه ای تازه جابجا کنند . با یک دغدغه اساسی به نام اثاث کشی روبرو می شوند . 

ادامه مطلب...

تماس با ما

آدرس: ایران - تهران - شهران - بالاتر از نیروگاه - نبش کوچه سادات - پلاک 187 اتوبار صداقت

تلفن: 44360360 شعبه غرب

تلفن: 88230943 شعبه مرکز

تلفن: 22117872 شعبه شمال

آدرس باربری صداقت بار درگوگل مپ